Deze multifunctionele leefkeuken heeft een luxe en sfeervolle uitstraling
Voordat de bewoners van dit huis begonnen te verbouwen, was hun keuken een kleine, donkere en ingesloten ruimte. Ze wilden daar een ruime leefkeuken van maken met daarin een eiland, dat veel opbergruimte moest bieden.
Uitgangspunt van het ontwerp was vooral gezelligheid, daarom is gekozen voor een eiland met een bar. De gasten worden op deze manier uitgenodigd om jou tijdens het koken te vergezellen. In het weekend kun je de bar moeiteloos omtoveren tot een borreltafel vol lekkere hapjes.
Voor de keuken is gekozen voor warme en natuurlijke materialen; notenhouten frontjes in combinatie met dekton. Dit zijn twee verschillende soorten materialen met een totaal verschillende uitstraling, die geweldig mooi bij elkaar passen! De combinatie zorgt voor warmte en luxe.
Boven het AGA fornuis is een prachtige schouw op maat gemaakt tot aan het plafond. Op deze manier benadruk je mooi de hoogte van deze woning. Dit zie je ook terug in de hoge notenhouten kastenwand, met zo’n kastenwand wordt elke vierkante centimeter van de ruimte benut.
De bar is tevens gemaakt van notenhout, waardoor er eenheid in de keuken ontstaat. Aan de planken boven de bar kunnen glazen worden opgehangen. Zo ontstaat een gezellige sfeer en het is natuurlijk altijd heerlijk om aan je eigen bar een koud biertje of een glas wijn te nemen.
Tussen de woon- en eetkamer is een kamer en suite geplaatst van hetzelfde notenhout als er voor de keuken werd gebruikt. Op deze manier creëer je ook hier eenheid en sfeer in de woonkamer en de keuken en je zorgt voor nog meer opbergruimte.